O nas

O nas

Przedszkole działa od 1 września 2008 r i z taką datą zostało wpisane do ewidencji placówek niepublicznych prowadzonej przez Wójta Gminy Suchy Las.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku 7:00 do 17:00 (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy). Latem mamy 3 tygodniową przerwę wakacyjną na czynności remontowe i konserwacyjne wynikające z obowiązku zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków. Co roku termin przerwy podawany jest do wiadomości rodziców w listopadzie, aby można uwzględnić ten czas w rodzinnych planach wakacyjnych.

Grupy przedszkolne obejmują dzieci urodzone w tym samym roku kalendarzowym. Prowadzimy grupy "ZERÓWKI", które realizują program obowiązkowego przygotowania przedszkolnego.

Galeria Kontakt

Baza przedszkola

Przedszkole "Wesoły Delfinek" położone jest w dogodnej lokalizacji pozwalającej dotrzeć dowolnym środkiem komunikacyjnym, dysponuje własnym parkingiem. Przedszkole posiada 7 sal zajęć na parterze i 1 salę na piętrze, wyposażonych w odpowiednie dla wieku dzieci pomoce dydaktyczne i zabawki. Z każdej z sal jest bezpośredni dostęp do łazienki dysponującej armaturą dopasowaną do wzrostu dzieci. Naszym niekwestionowanym atutem jest duża, bo licząca prawie 100 m2 sala gimnastyczna. Dzięki temu możemy realizować jedną z podstawowych aktywności jaką jest ruch.

 

Baza przedszkola

Sala to również miejsce, gdzie odbywają się  imprezy i wydarzenia przedszkolne, spotkania integracyjne z rodzicami. Przedszkole dysponuje pokojem do indywidualnej terapii logopedycznej. Budynek wyposażony jest w centralny system wentylacji mechanicznej zapewniającej wymianę powietrza w salach. W części pomieszczeń wraz z salą gimnastyczną funkcjonuje efektywne ogrzewanie podłogowe, a w pozostałych pomieszczeniach tradycyjny system CO. Obiekt posiada odpowiednią ilość wyjść ewakuacyjnych, hydrantów i innych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo dzieciom.

Plac zabaw

W zacisznej części działki o powierzchni ponad 2000 m2 znajduje się przedszkolny plac zabaw.

Przygotowanie posiłków

Wszystkie posiłki przygotowywane są w naszej małej, ale profesjonalnie wyposażonej kuchni. Gotujemy smaczne i urozmaicone dania spełniające wszystkie normy w zakresie prawidłowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym.

Dzieci spożywają posiłki o regularnych porach, estetycznie podane ze zwróceniem uwagi na kulturalne zachowanie się przy stole, co wpływa korzystnie na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. W przypadku dzieci z alergią pokarmową zapewniamy dietę eliminacyjną polegającą na wykluczeniu z posiłków produktów powodujących alergię. W przypadku chorób dietozależnych (cukrzyca, celiaklia, fenyloketonuria) zapewniamy monitoring odpowiedniego sposobu żywienia.

 

Oferta

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola Wesoły Delfinek i dołącz do nas.
Czekamy właśnie na Ciebie.

Atuty Przedszkola

Kadra

zespół zaangażowanych osób o wysokich kwalifikacjach

Własna kuchnia

smaczne i zdrowe posiłki uwzględniające indywidualne diety

Sala gimnastyczna

aktywność fizyczna przez cały rok

Bezpieczny budynek

brak barier architektonicznych, udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dogodna lokalizacja

położenie w pobliżu terenów zielonych, własny parking

Bogaty program edukacyjny

codzienny język angielski, starannie dobrana oferta zajęć dodatkowych